Inloggen
Winkelmandje

Reichle & De Masari

R&M producten

Reichle & De-Massari (R&M) is een van de toonaangevende aanbieders van passieve bekabelingsoplossingen. Het mondde uit in een breed en diep assortiment producten voor de betere datanetwerken.
Next-brand-R&M
Merken
Kleur
Categorie
Geschikt voor vezeltype
Connectortype
Connectortype uiteinde 1
APC-uitvoering
Connectortype uiteinde 2
Materiaal behuizing
APC-uitvoering
Lengte
UPC-uitvoering
Bevestigingswijze
Materiaal huls
Filter
Weergave:
Sorteren:
R&M Adapter OS2, E2000/APC, simplex, groen
Artikelnummer: R02E8XXSGNF0000
R&M Pigtailset OS2, E2000/APC8, 0,1DB, 2m 12 stuk(s)
Artikelnummer: R02EDXXPCSA0200
R&M Pigtailset OS2, E2000/APC8, 2m 12 stuk(s)
Artikelnummer: R02E8XXPCSA0200
R&M, Pigtail OS2, E2000/APC8, 2m, geel
Artikelnummer: R02E8XXPYEA0200
Weergave:
Sorteren:
Filter

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20210507 14:44:16 PC10False0FalseTrue2202