Inloggen
Winkelmandje

Datwyler

Merken
Met snij-voorziening
Kleur
Uitvoering
Geschikt voor
Isolatiebehoud
Type
Type
merk
Functiebehoud
Type
Type tube
Categorie
Categorie
Materiaal behuizing
Categorie
Type
Type
Merk
Type
Kabel
Type
Type
Functiebehoud
Aantal vezels
Connectortype
Uitvoering
Kabeltype
Connectortype uiteinde 1
Aantal aders
Categorie
Type vezel
Type
Merk
Eurobrandklasse volgens EN 13501-6
APC-uitvoering
Connectortype uiteinde 1
Categorie
Categorie
Lengte
Connectortype uiteinde 2
Geschikt voor aantal vezels
Nom. geleiderdiameter
Eurobrandklasse volgens EN 13501-6
Connectortype
Functiebehoud
Connectortype uiteinde 2
Afgeschermd
Afgeschermd
Mantelkleur
Lengte
Beschermingsgraad (IP)
Afscherming groepen
Connector type
Buitendiameter circa
APC-uitvoering
Aansluitwijze
Aantal hoogte-eenheden
APC-uitvoering
Afscherming collectief
Lengte
UPC-uitvoering
RAL-nummer
Kleur
Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond
Montagewijze
Bevestigingswijze
Filter
Pagina 1 van 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
Weergave:
Sorteren:
Datwyler, FO lade OV-S, 1HE, excl. Front, Ral9005
Artikelnummer: DF41555100ZY
Datwyler, Keystone Cat6A, KS-TC, STP, RJ45 (Tool-less), 12 stuk(s)
Per Stuk(s)
Artikelnummer: DC418069
Datwyler, FO lade OV-S, 1HE, excl. Front, Ral7035
Artikelnummer: DF41555000ZY
Datwyler, Keystone Cat6, KU-T, UTP, RJ45 (Tool-less) zwart, 10 stuk(s)
Per Stuk(s)
Artikelnummer: DC418071
Datwyler, FO lade OV-T, 1HE, excl. Front, Ral9005
Artikelnummer: DF41555500ZY
Datwyler, Tera 4 pair PS Female connector
Artikelnummer: DC1408502
Datwyler Zekeringsmodule, 	AC 230V Afmeting 60 x 40mm
Artikelnummer: DS66030400ZY
Datwyler, Adapter MM, LC/PC, duplex beige
Artikelnummer: DF418513
Datwyler, Adapter MM, SC/PC, duplex, metaal
Artikelnummer: DF418522
Datwyler, Adapter OM2, SC/PC, simplex, kunststof OP=OP
Artikelnummer: DF407N40
Datwyler, Adapter OM3, LC/PC, duplex turqoise
Artikelnummer: DF418516
Weergave:
Sorteren:
Pagina 1 van 28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
Filter

Winkelmandje

Wis filters

Filter

20200927 16:14:28 PC10False0FalseTrue0