Inloggen
Winkelmandje

Opruiming

Merken
Categorie
Type
Connectortype uiteinde 1
Connectortype uiteinde 2
Lengte
APC-uitvoering
Filter
Pagina 1 van 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Weergave:
Sorteren:
 J-H(st)H 2x2x0.8+0.8mm rood, OP=OP 500m
Per meter
Artikelnummer: 149514008
 J-H(st)H mbzh 1x2x0.8+0.8mm rood, OP=OP 500m
Per meter
Artikelnummer: 149512008
3M Polijstpapier 5µm grijs 205x75mm OP=OP
Artikelnummer: 820001050
Amphenol BNC chassisdeel 75 Ohm 0,4 kabel
Artikelnummer: 511001475
Amphenol BNC chassisdeel female
Artikelnummer: 511001477
Amphenol BNC conn. 75 Ohm 0,31 kabel
Artikelnummer: 511000110
Amphenol BNC conn. crimp plug 75 Ohm 0,4 kabel
Artikelnummer: 511000475
Amphenol N-plug naar BNC jack 50 Ohm
Artikelnummer: 511001050
Amphenol rode tule voor 0,4 kabel
Artikelnummer: 549000110
Opruiming Amphenol SC/PC pigtail OM2 simplex 3m
Artikelnummer: 230094030
Amphenol SMB R/A conn. crimp/sol 75 Ohm
Artikelnummer: 511000610
Amphenol zwarte tule voor 0,4 kabel
Artikelnummer: 549000104
Aplix klittenband zwart b to b 16mm OP=OP 50m
Artikelnummer: 800006016
Datwyler Adapter OS2, SC/PC, simplex, metaal OP=OP
Artikelnummer: 407N43
Weergave:
Sorteren:
Pagina 1 van 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Filter

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20210805 01:12:05 PC10False0FalseTrue220102