Inloggen
Winkelmandje

UCS keystone adapterframe t.b.v. SC/LCD, zwart

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Uit voorraad leverbaar
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Artikelomschrijving

UCS keystone adapterframes passen in alle patchpanelen of stopcontacten met keystone-uitsparing.
tbv flensloze koppelingen
E2000® simplex
LC duplex
SC simplex.

Specificaties

MerkUCS
CategorieComponenten
Artikelcode591000041
VerpakkingStuk(s)

Gerelateerde artikelen

UCS Adapter OM4 LC/PC duplex violet, flangeless
Artikelnummer: U02L0L0DVIN0000
UCS Adapter OS2 LC/PC duplex blauw, flangeless
Artikelnummer: U02L0L0DBLN0000
UCS Adapter OS2 LC/PC duplex groen, flangeless
Artikelnummer: U02L8L8DGNN0000

Stel een vraag over dit artikel

       

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20211016 14:34:31 PC10False0FalseTrue220102