Inloggen
Winkelmandje

UCS, Patchkabel OS2, SC/UPC-SC/UPC, duplex, geel, 5m

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Uit voorraad leverbaar
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Artikelomschrijving

UCS patchkabels zijn goed gedefinieerde componenten in een internationale standaard van gestructureerde bekabeling ISO / IEC11801.
In verband met de vele verschillende netwerkprotocollen van de afgelopen jaren, is er ook een breed scala aan connectoren ontwikkeld. Vandaag de dag zijn nog steeds belangrijk: LC, SC, E2000©, MPO / MTP.
Patchkabels worden gedefinieerd als de kortste verbinding tussen de passieve interface en actieve deviceport, met betrekking tot de gestructureerde bekabelingsstandaard. Andere benamingen voor patchkabels zijn: verbindingskabel, hangende kabel, adapterkabel, jumper. Vezeltype G657A1.

Documenten

Specificaties

Aantal vezels2
Uitwendige diameter mantel enkele vezel2 Millimeter
MantelkleurGeel
KnikbeschermingstuleGeklemd
BrandvertragingVolgens EN 50265-2-1
Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2ja
CategorieOS2
KabeltypeSimplex
Connectortype uiteinde 1SC
Connectortype uiteinde 2SC
Lengte5 Meter
APC-uitvoeringnee
Merk(UCS)
CategoriePatchkabels
ArtikelcodeU02S0S0DYED0500
VerpakkingStuk(s)

Gerelateerde artikelen

Optipop Reel cleaner
Artikelnummer: 930000100

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20201129 17:05:20 PC10False0FalseTrue0