Inloggen
Winkelmandje

UCS, Pigtail OM5, SC/PC, 2m, limoen groen

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Beperkt op voorraad
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Artikelomschrijving

Een UCS pigtail heeft een primaire coating (900æ) in de kleur van de desbetreffende categorie.
De kleur van de primaire coating is gelijk aan de kleur van de secundaire coating.
Pigtails kunnen afzonderlijk worden besteld.
Elke verpakking bevat een individueel meetprotocol.

Vezeltype 50/125.

Documenten

Specificaties

TypeAderpigtail
KnikbeschermingstuleGeklemd
CategorieOM5
ConnectortypeSC
APC-uitvoeringnee
Lengte2 Meter
Merk(UCS)
CategoriePigtails
ArtikelcodeU15S0XXPGNA0200
VerpakkingStuk(s)

Gerelateerde artikelen

UCS, Adapter OM5, SC/PC, duplex, groen
Artikelnummer: U35S0S0DGN0000
UCS, Adapter OM5, SC/PC, simplex, groen
Artikelnummer: U35S0S0SGN0000

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20210417 23:23:44 PC10False0FalseTrue2202