Inloggen
Winkelmandje

UCS, Pigtail OM3, LC/PC, 2m, turquoise

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Momenteel op voorraad
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Artikelomschrijving

Een UCS pigtail heeft een primaire coating (900æ) in de kleur van de desbetreffende categorie.
De kleur van de primaire coating is gelijk aan de kleur van de secundaire coating.
Pigtails kunnen afzonderlijk worden besteld.
Elke verpakking bevat een individueel meetprotocol.

Vezeltype 50/125.

Documenten

Specificaties

TypeAderpigtail
KnikbeschermingstuleGeklemd
CategorieOM3
ConnectortypeLC
APC-uitvoeringnee
Lengte2 Meter
MerkUCS
CategoriePigtails
ArtikelcodeU13L0XXPAQA0200
VerpakkingStuk(s)

Gerelateerde artikelen

Optipop Reel cleaner
Artikelnummer: 930000100
UCS, Adapter OM3, LC/PC, duplex, turquoise
Artikelnummer: U33L0L0DAQF0000
UCS, Adapter OM3, LC/PC, quad, turquoise
Artikelnummer: U33L0L0QAQF0000

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

20200928 05:15:28 PC10False0FalseTrue0