Inloggen
Winkelmandje

TREND Networks FiberTEK IV-MM LED & SM Laser Kit

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Beperkt op voorraad
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

FiberTEK IV-adapters worden gebruikt met een LanTEK IV voor snelle en eenvoudige certificering van single-mode en multimode glasvezelkabels met hoge bandbreedte, inclusief ondersteuning voor encirced flux-testen (optioneel).
Om fouten in de glasvezelkabel te lokaliseren, bevat elke FiberTEK IV-adapter een ingebouwde zichtbare lichtbron om u te helpen fouten visueel op te sporen en glasvezelpoorten te lokaliseren.
FiberTEK IV biedt metingen van optische verliezen (dB) die voldoen aan de Tier 1-certificeringsvereisten.
Verkrijgbaar in multimode (850/1300nm) en single mode (1310/1550nm) varianten.

(dB) meting
Multimode en single-mode opties
Omcirkeld Flux-compatibel (optioneel)
Ingebouwde zichtbare lichtbron voor probleemoplossing
Full Tier 1-vezelcertificering
Voldoet aan TIA/ISO/IEC

Specificaties

TypeKabelcertificeerder
Geschikt voorGlasvezelgeleider
MerkIdeal Networks
CategorieKabelcertificeerders
EAN Code5056310400196
ArtikelcodeR164010
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

       

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20210927 12:33:48 PC10False0FalseTrue220102