Inloggen
Winkelmandje

TREND Networks SFP Kit 1000BASE-ZX 1550nm SignalTek, NaviTek,Lanxplorer

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Beperkt op voorraad
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Artikelomschrijving

De IDEAL Networks MGKZX3 1000BASE-ZX glasvezelkit bevat 1550nm SFP (Small Form factor Pluggable) ZX transceiver, LC/LC en LC/SC duplex single mode patchkabels en SC/SC duplex adapter.
Deze SFP-module is een accessoire voor SignalTEK NT, NaviTEK NT Pro en LanXPLORER Pro.
Het is compact, lichtgewicht en in het veld veranderlijk.

Specificaties

TypeGlasvezel kit
MerkIdeal Networks
CategorieTrend toebehoren
EAN Code0783250734788
ArtikelcodeMGKZX3
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

       

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20210927 13:13:45 PC10False0FalseTrue220102