Inloggen
Winkelmandje

TREND Networks SFP Kit multimode 1000BASE-SX 850nm

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Beperkt op voorraad
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Artikelomschrijving

De Trend Networks MGKSX1 1000BASE-SX Fiber Optic Kit bevat 850nm SFP (Small Form factor Pluggable) SX transceiver, LC/LC en LC/SC duplex multimode patchkabels en SC/SC duplex adapter.
Deze SFP-module is een accessoire voor SignalTEK NT, NaviTEK NT Pro en LanXPLORER Pro.
Het is compact, lichtgewicht en in het veld verwisselbaar.

Specificaties

TypeGlasvezel kit
MerkIdeal Networks
CategorieTrend toebehoren
EAN Code0783250734757
ArtikelcodeMGKSX1
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

       

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20210927 11:12:01 PC10False0FalseTrue220102