Inloggen
Winkelmandje
Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Levertijd in overleg
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Artikelomschrijving

De IDEAL Networks R164008 FiberTEK© IV Multimode Module Kit (850 / 1300nm), met LED-lichtbronnen, wordt gebruikt voor Tier 1-certificering van multimode-bekabeling met hoge bandbreedte. Het is compatibel met alle LanTEK IV-modellen. De kabeltestmodules zijn voorzien van een autotest, vereenvoudigde bidirectionele metingen, ontvangen LED-indicator, plus rode laserlichtbron om fouten te lokaliseren en glasvezelpoorten te lokaliseren. De vezeltestkit voldoet aan Encircled Flux en ondersteunt alle gangbare connectortypen. Bijgevoegde hoezen beschermen testpoorten tegen besmetting.

De R164008-kit bevat twee multimode FiberTEK IV-modules, SC-, FC- en ST-adapters voor modules (elk 2), SC-SC-patchkabels, 6x 50 æm MMF-compatibel met ISO / IEC 14763-3-standaard, snelle referentiegids en afsluitbare Koffer.

Specificaties

TypeKabelcertificeerder
MerkIdeal Networks
CategorieKabelcertificeerders
ArtikelcodeR164008
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20201125 06:53:53 PC10False0FalseTrue0