Inloggen
Winkelmandje

Datwyler FO PON Mini-Lasbehuizing 127x96x35mm

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Levertijd in overleg
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

De ontwikkelde mini glasvezellas behuizing is de afsluiting van glasvezelkabels in passieve optische netwerken (PON).
Deze compacte glasvezel behuizing is geschikt voor wandmontage. Hiervoor bevinden zich twee montagegaten in de rug
van de behuizing.
De behuizing voldoet aan beschermingsklasse IP 54.
In de behuizing kunnen tot 4 adapters worden gemonteerd. men heeft de keuze tussen SC simplex, LC duplex of E2000.
Dit kan zowel als single-mode of multi-mode versie. Standaard is er een passende lascassette met en lasbeschermer in
gemonteerd. Als alternatief, kan de behuizing volledig voorgemonteerd worden geleverd, dat bestaat dan uit, tot 8
vezelpigtails voorzien van een kleurcode die zijn opgeslagen met een lasbeschermer in de lascassette. Deze methode
verminderd aanzienlijk de installatie tijd. Voor de inkomende loose tube kabel is een kabel entry beschikbaar. Binnen in
kan de kabel worden bevestigd achter de kabelinvoer op een T-plaat met kabelbinders

Documenten

Specificaties

Afsluitbaarja
Geschikt voor te lassenja
Geschikt voor te patchenja
TypeWandbox
Geschikt voor aantal vezels8
Beschermingsgraad (IP)IP54
MerkDatwyler
CategorieBehuizing
ArtikelcodeDF4750576
VerpakkingStuk(s)

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20201025 16:56:38 PC10False0FalseTrue0