Inloggen
Winkelmandje

Datwyler, Adapter SM/MM, ST/PC, metaal

Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Op bestelling
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Documenten
  • Accessoires
  • Veel gestelde vragen

Artikelomschrijving

De Datwyler adapter verbindt twee connectoren aan elkaar.
Deze wordt geleverd incl. stof dop en kan zowel vastgeklikt als geschroefd worden.
De adapter wordt ook wel koppelstuk genoemd en is van kunststof met een keramische bus.

Documenten

Specificaties

Geschikt voor vezeltypeMultimode
Materiaal hulsKeramiek
KleurAluminium
MerkDatwyler
Materiaal behuizingMetaal
Type vezelOS2
OM1
OM2
OM3
Connectortype uiteinde 1LC-Quad
Connectortype uiteinde 2ST
UPC-uitvoeringja
BevestigingswijzeSchroef
MerkDatwyler
CategorieAdapters
ArtikelcodeDF1414886
VerpakkingStuk(s)

Accessoires

Stel een vraag over dit artikel

     

Winkelmandje

Wis filters

Filter

20200927 16:25:01 PC10False0FalseTrue0