Inloggen
Winkelmandje
Welke lengte heeft u nodig?
/
U heeft 0 stuks nodig voor 0 euro incl. BTW
Stuur mij een offerteZet op verlanglijstje
Hulp nodig bij artikelkeuze?
Uit voorraad leverbaar
Toevoegen aan favorieten
  • Artikelomschrijving & specificaties
  • Veel gestelde vragen
  • Gerelateerde artikelen

Artikelomschrijving

Retainer tbv adapter met SC/LCD/E2000 footprint

Specificaties

MerkUCS
TypeRetainer
MerkUCS
CategorieComponenten
Artikelcode800060805
VerpakkingStuk(s)

Gerelateerde artikelen

UCS Adapter MM, LC/PC, duplex, beige
Artikelnummer: U32L0L0DBGF0000
UCS Adapter MM, SC/PC, simplex, beige
Artikelnummer: U32S0S0SBGF0000
UCS Adapter OM3, LC/PC, duplex, turquoise
Artikelnummer: U33L0L0DAQF0000
UCS Adapter OM3, SC/PC, simplex, turquoise
Artikelnummer: U33S0S0SAQF0000
UCS Adapter OM4, LC/PC, duplex, violet
Artikelnummer: U34L0L0DVIF0000
UCS Adapter OM4, SC/PC, simplex, violet
Artikelnummer: U34S0S0SVIF0000
UCS Adapter OM5, LC/PC, duplex, groen
Artikelnummer: U35L0L0DGN0000
UCS Adapter OM5, SC/PC, simplex, groen
Artikelnummer: U35S0S0SGN0000
UCS Adapter OS2, LC/APC, duplex, groen
Artikelnummer: U30L8L8DGNF0000
UCS Adapter OS2, LC/PC, duplex, blauw
Artikelnummer: U30L0L0DBLF0000
UCS Adapter OS2, SC/APC, simplex, groen
Artikelnummer: U30S8S8SGNF0000
UCS Adapter OS2, SC/PC, simplex, blauw
Artikelnummer: U30S0S0SBLF0000

Stel een vraag over dit artikel

       

Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen
20211202 01:59:16 PC10False0FalseTrue220102